top of page

"Zgrany Duet"

gra terapeutyczno-rozwojowa dla Par 

Pomysł na rozwojowo-terapeutyczną grę zrodził się podczas inspirujących spotkań z parami w gabinecie. Czasami są to spotkania bardzo dynamiczne, z szeroką gamą różnorodnych emocji – od euforii do poczucia pustki i odrzucenia. Podczas kilkugodzinnych, przyprawionych różnorodnymi emocjami rozmów, zastanawiałam się czy można stworzyć narzędzie, które w jakiś sposób mogłoby pomóc pacjentom w odbudowaniu relacji, niekoniecznie jeszcze korzystając z terapii? I tak o to powstał pomysł na rozwojowo-terapeutyczną grę– Zgrany duet. Literatura psychologiczna od dawna mówi o tym, że na miłość składa się trzy składniki: namiętność, bliskość i zaangażowanie (teoria Stenberga). Te czynniki niczym przyprawa w związku z czasem jego trwania, różnie się układają, zmieniają swoją intensywność. (...)

Świat idzie do przodu, obserwujemy rozwój technologii, rozwijamy się, poszerzamy i doskonalimy swoje kompetencje, nasuwa się pytanie Czy AKTUALIZUJEMY Wiedzę o Sobie? Czy Tworzymy nowe „MAPY” odnośnie preferencji i potrzeb partnera? Czy w relacji partnerskiej nadal jesteśmy dla siebie WSPARCIEM?? Czy podzielamy przekonanie, że nadal jestem tak samo ważna/ważny dla partnera/ partnerki jak na początku związku? Zgrany Duet umożliwi nam dokonanie Rewizji naszych pragnień i potrzeb!

 

Zgrany Duet- dla kogo?

dla osób które mają mało czasu, brakuje przestrzeni czy tematów do wspólnej rozmowy,

dla Par, które mają nieaktualne informacje o swoich gustach, pragnieniach, potrzebach, dla wszystkich par, które mają problemy z komunikowaniem swoich potrzeb, pragnień; dla par, które mało ze sobą rozmawiają bądź w ogóle nie rozmawiają;

dla osób, które chcą pogłębić swoją relację; dla narzeczonych, którzy podejmują decyzję o wspólnej drodze;

dla osób; które pracują z parami do wykorzystania jako narzędzie pracy w gabinecie.

90 karteczek w jednej szkatułce, na których znajdują się pytania rozwojowe, terapeutyczne, dotyczące sfery seksualności, karteczki z psychoedukacją oraz z zadaniami do wspólnego wykonania

 

Dodatkowo możliwość darmowej konsultacji on-line w celu wyjaśnienia wątpliwości, podzielenia się swoją opinią; uzyskania kierunku dalszej drogi, pracy.

A9A93F4E-5DDB-4F3A-85D3-1342E84A27A2_edi
bottom of page