top of page

Karolina Flakiewicz

Jestem psychologiem - absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, o specjalności psychologii klinicznej i neuropsychologii. W Latach 2015 – 2017 uczestniczyłam w kursie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej, prowadzonym przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Centrum CBT- EDU w Warszawie. W latach 2016 - 2017 uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Posiadam uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych w zakresie Psychologii Transportu (nr uprawnień 3/2019). Posiadam kompetencje do prowadzenia i projektowania zajęć TUS – Treningu Umiejętności Społecznych. Ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego dla Psychologów w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.

Już jako studentka nabierałam doświadczenia jako wolontariusz w Klinice Psychiatrii Akademii Medycznej w Lublinie, byłam członkiem grupy pomocowej jako jednostka Akademickiego Centrum Wsparcia, ukończyłam kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT Edu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinicznym Oddziale Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży w Łańcucie, Oddziale Dziennym Rehabilitacji dla Dzieci w Łańcucie, Oddziale Dziennym Rehabilitacji Kardiologicznej w Łańcucie, Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Rzeszowie, Centrum Medycznym Medyk, Niepublicznym Przedszkolu Akademia Przedszkolaka Montessori w Rzeszowie, Zespole Szkół Społecznych nr 2 w Rzeszowie. Obecnie pracuję w Centrum Psychologii i Psychoterapii Euro -Medica Rzeszów. Wspieram młodzież oraz rodziców nastolatków. Prowadzę pomoc psychologiczną dla osób w będących w kryzysie, z trudnościami emocjonalnymi, lękowymi, zaburzeniami nastroju, zachowaniami autodestrukcyjnymi, zaburzeniami zachowania.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji ze specjalistami pracującymi w nurcie poznawczo - behawioralnym i Terapii Schematu.

Prywatnie jestem wielbicielką zwierząt, gór, sportu.

64c9b68f-fcb7-45ee-836d-0feffe5d4df2.jpeg
bottom of page