top of page

Marta Krajewska 

Magister psychologii. Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia uprawniającego do zdobycia certyfikatu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia. Terapeutka EMDR (PTP EMDR), Treningu Zastępowania Agresji oraz Psychodramy  z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Absolwentka studiów podyplomowych Psychologia transportu. Posiada przygotowanie pedagogiczne (kwalifikacyjny kurs pedagogiczny).

Ukończyła liczne szkolenia i warsztaty m.in. tworzenia i pracy na Genogramie, terapii narracyjnej, interwencji kryzysowej w sytuacji śmierci i żałoby oraz osób dotkniętych przemocą i traumą. Jest praktykiem w zakresie diagnozy i terapii pacjentów z różnymi problemami: m.in. zaburzeniami więzi, lękowymi, nastroju czy z zaburzeniami ze spectrum autyzmu, zaburzeniami emocji lub zachowania.

Swoją wiedzę i kwalifikacje stale poszerza na specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. Z kolei oddziaływanie terapeutyczne poddaje regularnej superwizji. Pracuje zgodnie z etycznymi oraz profesjonalnymi standardami opieki i praktyki zawodowej.  

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pomocy psychologicznej. Pomaga osobom, które przeżywają kryzysy osobiste, trudności adaptacyjne czy interpersonalne. Pracuje z pacjentami indywidualnie oraz prowadzi również konsultację rodzinne. Wspiera dzieci, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami lękowymi, osobowościowymi, nastroju, snu, po traumatycznych doświadczeniach oraz z zaburzeniami emocjonalnymi i psychosomatycznymi.

zdjecie_Marta.jpg
bottom of page