top of page

Monika Pilińska

Psycholog o specjalności klinicznej, Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu., jednocześnie realizująca program Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Rzeszowie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. 


Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z pacjentami w trakcie hospitalizacji udzielając wsparcia osobom chorującym psychicznie i somatycznie, a także w trakcie pracy pedagogicznej z najmłodszymi.
Swoją ścieżkę zawodową realizuje również w oparciu o pracę dydaktyczną. Podczas prowadzenia wykładów dba o rzetelne przekazywanie informacji zgodnie z obecnym stanem wiedzy naukowej. Współpracuje z osobami oferując im wsparcie i pomoc psychologiczną. Prowadzi psychoedukacje oraz pomaga w racjonalnej ocenie skomplikowanych sytuacji życiowych. Prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży, które doświadczają trudności między innymi w budowaniu relacji, borykają się z niską samooceną, zaburzeniami odżywiania, a także zaburzeniami nastroju bądź lękiem. W trakcie studiów podyplomowych SWPS z Seksuologii klinicznej. 


Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach, a także poddaje swoją pracę systematycznej superwizji.

Monika Pilińska zdjęcie.jpg
bottom of page